Barbara Skrzypczak - Psychiatra, psychoterapeuta Wrocław.

Start O mnie Oferta Psychoterapia Wrocław Kontakt
Jak to działa?

Krok 1

Aby móc korzystać z modułu porad on-line musisz dokonać darmowej rejestracji na stronie. Rejestracji możesz dokonać na tej stronie. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony(a) o swoje imię, nazwisko, oraz kontaktowy e-mail. Należy też dla celów bezpieczeństwa utworzyć hasło dostępu do swojego konta.

Krok 2

Aby dokończyć proces rejestracji i zarazem potwierdzić swoją tożsamość będziesz musiał(a) kliknąć jeszcze w specjalny link przesłany do Ciebie drogą e-mailową na podany podczas rejestracji adres. Po wykonaniu tej czynności możliwe będzie już zalogowanie się do swojego konta. Logowanie znajduje się na tej stronie. Aby zalogować się na swoje konto musisz podać swój adres e-mail oraz hasło.

Krok 3

Po zalogowaniu się na swoje konto będziesz w stanie przesłać za pomocą specjalnego formularza swoje "zapytanie" (problem w związku z którym szukasz pomocy). Po otrzymaniu i rozpatrzeniu zapytania przesyłana jest wycena usługi oraz termin jej realizacji.

Krok 4

W momencie otrzymania oferty będziesz mieć do 14 dni na podjęcie decyzji o tym czy chcesz skorzystać z porady. W przypadku niezdecydowania się po 14 dniach od momentu przesłania oferty (zostaniesz o tym poinformowany/a e-mailowo) system automatycznie skasuje zapytanie.

Krok 5

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z porady na swój adres e-mail otrzymasz informację o tym na jakie konto należy dokonać stosownej opłaty za poradę a następnie w określonym w ofercie terminie otrzymasz zamówioną poradę. W celach bezpieczeństwa z treścią porady można zapoznać się jedynie po zalogowaniu się na swoje konto na stronie.(c) Barbara Skrzypczak - mapa strony
projekt i realizacja: morekart
Start | O mnie | Oferta | Psychoterapia Wrocław | Kontakt